Dostawa

Zamówione w naszym sklepie produkty możesz otrzymać w następujący sposób:

  1. przesyłką kurierską
  2. przesyłką pocztową poleconą priorytetową
  3. odebrać je osobiście w punkcie odbioru ul. Taborowa 18, 02-699 Warszawa w godzinach 9:00-16:00.


Koszty wysyłki:

sposób wysyłki waga przesyłki koszt przesyłki

Poczta Polska

list polecony priorytet

Do 350 g 11,50 zł

Poczta Polska

list polecony priorytet

Od 351 g do 1000 g
12,50 zł

kurier DPD

Do 25 kg

15 zł

kurier DPD

za pobraniem (gotówka)

Do 25 kg 19 zł

kurier DPD

za pobraniem (karta)

Do 25 kg 24 zł
odbiór osobisty Niezależnie od wagi 0,00 zł

 


Przy przesyłkach pobraniowych możesz zapłacić kartą u kuriera (usługa płatna dodatkowo 5 zł przy składaniu zamówienia). W dniu doręczenia otrzymasz mailowo nr telefonu kuriera oraz będziesz miał możliwość zmiany terminu dostawy. W mailu będą także planowane godziny doręczenia - są to godziny orientacyjne i zależą od wielu czynników - ilości doręczeń danego dnia, korków, warunków pogodowych itd. Może się zdarzyć, że kurier dowiezie zamówienie zarówno kilka godzin przed, jak i po planowanym terminie.

Wysłanie zamówionego towaru lub możliwość odbioru osobistego następuje
 zgodnie z orientacyjnym terminem podanym przy każdym produkcie w sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt) licząc:

  • w przypadku płatności przelewem lub przez serwis Przelewy24 – od dnia roboczego wpłynięcia na konto sprzedawcy należnej kwoty, jeśli nastąpiło ono do godz. 13.00 lub następnego dnia roboczego;
  • w przypadku płatności za pobraniem lub odbioru osobistego – od dnia roboczego złożenia zamówienia, jeśli nastąpiło do godz. 13.00 lub następnego dnia roboczego.


Okres realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy przez firmę kurierską lub Pocztę Polską. Każdorazowo o wysyłce lub możliwości odbioru osobistego Kupujący powiadamiany jest mailem.


Przy zamówieniach zawierających kilka produktów, czas realizacji jest najdłuższym czasem realizacji spośród zamawianych produktów w jednym zamówieniu.
Koszty wysyłki zagranicznej będą ustalane indywidualnie, w tym wypadku prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.
W przypadku odbioru osobistego zamówienie oczekuje na odbiór 5 dni roboczych licząc od dnia zawiadomienia klienta. 

W niektórych przypadkach (brak dostępnego towaru u producenta, wyczerpany stan magazynowy itp.) zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe. Wówczas skontaktujemy się z Toba i uzgodnimy dalsze kroki, np. zamiana na inny produkt lub zwrot kosztów.