Biotrue (300 ml)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Na zamówienie

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Cena: 39,90 zł

Cena dla Ciebie: 34,90 zł

LUB
Biotrue™ to wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych zainspirowany biologią ludzkiego oka, przeznaczony do pielęgnacji soczewek hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych.

Płyn Biotrue™ został opracowany tak aby działać zgodnie z fizjologią oka ludzkiego, umożliwiając oczyszczanie i nawilżanie soczewek przez cały dzień. Płyn charakteryzuje się niezrównaną skutecznością dezynfekcji, a jego receptura została opracowana tak, by naśladował działanie naturalnych łez dzięki połączeniu trzech inspirowanych biologią oka innowacji

  • jego odczyn odpowiada pH zdrowych łez, co pomaga zachować naturalne warunki na powierzchni gałki ocznej i umożliwia optymalne działanie dwóch środków dezynfekujących zawartych w płynie Biotrue™.
  • zastosowano hialuronian, naturalną substancję nawilżającą występującą w organizmie i oku ludzkim. Wykazano, że nawet po upływie 20 godzin na powierzchni soczewek hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych utrzymuje się wysoki poziom hialuronianu, co zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.
  • Trzecią innowacją jest sposób, w jaki wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue™ przedłuża aktywność pewnych korzystnie działających białek filmu łzowego. Otacza i chroni cząsteczki lizozymu, białka znajdującego się we łzach, pomagając w ten sposób utrzymać jego naturalne działanie przeciwbakteryjne i zapobiegając denaturacji. W badaniach wykazano, że Biotrue™ umożliwia zachowanie ponad 13-krotnie większej ilości aktywnych cząsteczek lizozymu w porównaniu z innymi płynami. Ponadto w porównaniu z innymi płynami Biotrue stosowany codziennie płyn Biotrue™ rozpuszcza osady białkowe, umożliwiając utrzymanie soczewek kontaktowych w czystości.

Biotrue™ należy do najnowszej rodziny produktów do pielęgnacji soczewek kontaktowych firmy Bausch&Lomb’s, wraz z takimi płynami, jak ReNu® i ReNu MPS®.

Więcej o produkcie na stronie producenta
Producent BAUSCH&LOMB
Marka Biotrue™
Pojemność 1 opakowanie zawiera 300 ml płynu
Wskazówki dotyczące stosowania Nie

Opinie

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, się zalogować lub założyć konto.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą która zaopiniuje produkt.