O nas

Witam w sklepie GoldenLens.  Mam nadzieję, że zakupy w moim sklepie Wam się spodobają.

Do założenia sklepu internetowego  z soczewkami kontaktowymi skłoniły mnie własne doświadczenia. Mam dużą wadę wzroku i od dziecka  nosiłem okulary. Przeszkadzały mi wszędzie, ale najbardziej podczas uprawiania sportów.

W lecie - podczas nurkowania źle widziałem, pływanie bez okularów nie daje komfortu, tenis - bez okularów - to katastrofa - nie mówiąc już o koszykówce.

Zimą uwielbiałem narty, okulary ciągle parowały pod goglami, a każde wejście z mrozu do ciepłego schroniska, to było wejście jak we mgłę.

Moje życie odmieniło się z dniem, kiedy lekarz okulista zaproponował mi soczewki kontaktowe. Szybko nauczyłem się sprawnie je zakładać i zdejmować, bo motywacja była bardzo silna. Nareszcie mogłem zapomnieć o okularach, nie musiałem ich zdejmować uprawiając moje ulubione sporty. W soczewkach widziałem ostro i wyraźnie przez cały dzień, bez okularów nabrałem więcej pewności siebie.  

Właśnie dlatego chciałbym wszystkich z podobnymi problemami zachęcić do wizyty u lekarza okulisty w celu dobrania odpowiednich soczewek kontaktowych. Pamiętajcie, że „świat soczewek kontaktowych” ciągle się rozwija. Już dzisiaj soczewki kontaktowe mogą zastąpić wiele skomplikowanych szkieł okularowych. Nowoczesne soczewki kontaktowe są bezpieczne dla oczu, wykonane z materiałów o wysokim współczynniku przepuszczalności gazowej, zapewniają wystarczający dopływ tlenu do oka przez cały okres użytkowania. Mój sklep pomoże Ci w szybkim zakupie, znajdziesz również na jego stronie zakładkę z poradami specjalisty. Możesz  zadać pytania, być może odpowiedzi pomogą Ci podjąć decyzję. Pamiętaj jednak o tym, że soczewki kontaktowe może dobrać jedynie specjalista w tym zakresie. Powikłania spowodowane złym doborem soczewek mogą być bardzo poważne. Nie kupuj ich na własną odpowiedzialność.

Jeśli już nosisz soczewki kontaktowe to dla bezpieczeństwa swoich oczu, przestrzegaj wizyt kontrolnych u swojego specjalisty, zawsze wymieniaj soczewki zgodnie z zaleceniami producenta, przestrzegaj reżimu pielęgnacyjnego i ciesz się, że nie musisz nosić okularów!

W moim sklepie oferuję Ci soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i krople nawilżające wiodących marek światowych. Wszystkie produkty pochodzą od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów, co daje pewność ich autentyczności.

Kupując produkty w moim sklepie pomagasz również bezdomnym zwierzakom z warszawskiego schroniska „Na Paluchu”. Z każdego zamówienia przekazujemy 1 zł na karmę dla zwierząt. Niech one też się cieszą, że Ty nie nosisz już okularów.

 

Zapraszam do zakupów  w GoldenLens,

Stanisław Szymanek


Dane firmy:

GoldenLens.pl Stanisław Szymanek
Ul. Taborowa 18
02-699 Warszawa

NIP: 1231261965
REGON: 145857260

Tel.: 22 855 25 87
Mail: kontakt@goldenlens.pl