PureVision 2HD (6 szt.)

Dostępność: Na zamówienie

Wysyłka: do 5 dni roboczych

Cena: 85,00 zł

* Wymagane pola

* Wymagane pola

* Wymagane pola

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Nowość od Bausch&Lomb - soczewki kontaktowe PureVision 2 HD szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu przy ekranie komputerowym oraz kierowcom. Dzięki zastosowaniu optyki wysokiej rozdzielczości High DefinitionTM zmniejszają efekt halo (poświatę wokół źródeł światła) i zjawisko olśnienia, które mogą przyczyniać się do niewyraźnego widzenia.
Soczewki kontaktowe PureVision 2 HD są najnowszym produktem Bausch&Lomb. Charakteryzują się wysokim wskaźnikiem transmisji tlenu, dzięki czemu oczy pozostają zdrowe i nieprzekrwione. PureVison 2 HD należą do najcieńszych na rynku, a przez zastosowanie technologii ComfortMoist w blistrach - odznaczają się wyjątkowym komfortem użytkowania. Optyka High Definitiontm pozwala użytkownikom cieszyć się wyjątkowo wyraźnym widzeniem, również w warunkach słabego oświetlenia. Do pielęgnacji soczewek PureVision 2 HD polecamy Biotrue™ - wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych inspirowany biologią ludzkiego oka. Więcej o produkcie na stronie producenta
Opakowanie PureVision 2HD
Producent BAUSCH&LOMB
Marka PureVision
Uwodnienie 36%
Materiał Balafilcon A
Promień krzywizny 8,60 mm
Średnica 14,00 mm
Wskazówki dotyczące stosowania do stosowania dziennego, przedłużonego lub ciągłego do 30 dni
Wymiana w cyklu miesięcznym
Ilość sztuk w opakowaniu 6 szt.
Odcień soczewki jasnoniebieski

Opinie

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę, się zalogować lub założyć konto.

polecam
Ocena
Dodano 27-02-13 przez Kamila

Używam tych soczewek od dłuższego czasu są bardzo trwałe - nie pękają jak niektóre inne soczewki.., nie podrażniają oka ( nawet gdy noszę je 3 doby...)