Dostawa

Zamówione w naszym sklepie produkty możesz otrzymać w następujący sposób:

  1. przesyłką kurierską
  2. przesyłką pocztową poleconą priorytetową
  3. odebrać je osobiście w punkcie odbioru ul. Taborowa 18, 02-699 Warszawa w godzinach 9:00-16:00.


Koszty wysyłki:

sposób wysyłki waga przesyłki koszt przesyłki

Poczta Polska

Paczka+

Do 500 g 15 zł

Poczta Polska

Paczka+

Od 500 g do 2000 g
18,50 zł

kurier DPD

Do 25 kg

15 zł

kurier DPD

za pobraniem (gotówka)

Do 25 kg 19 zł
odbiór osobisty Niezależnie od wagi 0,00 zł

 


Przy przesyłkach kurierskich DPD w dniu doręczenia otrzymasz mailowo nr telefonu kuriera oraz będziesz miał możliwość zmiany terminu dostawy. W mailu będą także planowane godziny doręczenia - są to godziny orientacyjne i zależą od wielu czynników - ilości doręczeń danego dnia, korków, warunków pogodowych itd. Może się zdarzyć, że kurier dowiezie zamówienie zarówno kilka godzin przed, jak i po planowanym terminie.

Wysłanie zamówionego towaru lub możliwość odbioru osobistego następuje
 zgodnie z orientacyjnym terminem podanym przy każdym produkcie w sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt) licząc:

  • w przypadku płatności przelewem lub przez serwis Przelewy24 – od dnia roboczego wpłynięcia na konto sprzedawcy należnej kwoty, jeśli nastąpiło ono do godz. 13.00 lub następnego dnia roboczego;
  • w przypadku płatności za pobraniem lub odbioru osobistego – od dnia roboczego złożenia zamówienia, jeśli nastąpiło do godz. 13.00 lub następnego dnia roboczego.


Okres realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy przez firmę kurierską lub Pocztę Polską. Każdorazowo o wysyłce lub możliwości odbioru osobistego Kupujący powiadamiany jest mailem.


Przy zamówieniach zawierających kilka produktów, czas realizacji jest najdłuższym czasem realizacji spośród zamawianych produktów w jednym zamówieniu.
Koszty wysyłki zagranicznej będą ustalane indywidualnie, w tym wypadku prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.
W przypadku odbioru osobistego zamówienie oczekuje na odbiór 5 dni roboczych licząc od dnia zawiadomienia klienta. 

W niektórych przypadkach (brak dostępnego towaru u producenta, wyczerpany stan magazynowy itp.) zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe. Wówczas skontaktujemy się z Toba i uzgodnimy dalsze kroki, np. zamiana na inny produkt lub zwrot kosztów.