Wspieramy schronisko dla zwierząt NA PALUCHU

       Warszawskie schronisko dla bezdomnych zwierząt powstało już w latach pięćdziesiątych i było pierwszą tego rodzaju placówką w stolicy. Po 20 latach funkcjonowania w centralnej części miasta zostało przeniesione w okolice ówczesnego lotniska „Okęcie” na ulicę Paluch – stąd też nazwa schroniska „Na Paluchu”.

      Obecnie w schronisku przebywa około 2000 zwierząt, z czego zdecydowana większość, to bezdomne psy. Są to zwierzęta, które potrzebują nowych właścicieli, opieki i swojego ciepłego kąta. Niektórym się to udaje, te pozostałe w schronisku potrzebują pomocy.

     Jak informuje schronisko, zwierzęta muszą mieć zapewnione nie tylko pożywienie i leki, ale i legowiska, koce, poduszki... Dlatego naszym działaniem postanowiliśmy im pomóc. Składając dowolne zamówienie na stronie www.goldenlens.pl stajesz się jednym z darczyńców, ponieważ z każdego zamówienia przekazujemy 1 złoty na schronisko na Paluchu. Tym bardziej zachęcamy do aktywnych zakupów w GoldenLens.pl i tym samym pomocy potrzebującym zwierzętom.